Yhteystiedot

Netprofilen tiimi

Me rakastamme innovaatioita. Jos omasi on vielä julkistamatta, aliarvostettu, väärin ymmärretty tai käy kaupaksi vähemmän kuin pitäisi, olemme oikea kumppani auttamaan. Ota yhteyttä, jutellaan lisää!

Ahlapuro_Jenni_010 pieni JENNI AHLAPURO

Projektipäällikkö
Vanhempainvapaalla
jenni@netprofile.fi
+358 40 527 9158

Maisa Enqvist maisa@netprofile.fi MAISA ENQVIST

Digitaalisen markkinoinnin johtaja, partneri
maisa@netprofile.fi
+358 40 747 0000

ChristinaForsgard-1 CHRISTINA FORSGÅRD

Viestintäkonsultti, partneri
christina@netprofile.fi
+358 40 571 9192

Juha Frey juha@netprofile.fi JUHA FREY

Toimitusjohtaja, partneri
juha@netprofile.fi
+358 40 572 4674

Sanelma_010 (1)-1 SANELMA HELKEARO

Viestintäkonsultti
sanelma@netprofile.fi
+358 40 721 5029

Pauliina_002-520x520 PAULIINA IHALAINEN

Somekonsultti
pauliina@netprofile.fi
+358 50 370 4288

Essi Isomäki essi@netprofile.fi ESSI ISOMÄKI

Sisältöjohtaja, partneri
essi@netprofile.fi
+358 40 572 4648

Sara Järvinen sara@netprofile.fi SARA JÄRVINEN

Projektipäällikkö
sara@netprofile.fi
+358 40 779 2216

Kanniainen_Topi_Netprofile_005_smaller-520x520 TOPI KANNIAINEN

Viestintäkonsultti
Poissa loppuvuoden 2021
topi@netprofile.fi
+358 44 024 1779

Hanna-Maria-Liflander-Netprofile-520x574 HANNA-MARIA LIFLÄNDER

Viestintäkonsultti
hanna@netprofile.fi
+358 40 580 1477

Laura_Netprofile_005-1 LAURA NOUSIAINEN

Projektipäällikkö
laura@netprofile.fi
+358 40 072 0145

Jirimiko Oranen nettisivut JIRIMIKO ORANEN

Strategiajohtaja
jirimiko@netprofile.fi
+358 40 756 6655

Penttinen_Paula_440x440 PAULA PENTTINEN

Some-spesialisti
paula@netprofile.fi
+358 50 304 2848

Ari-Saarelainen-Netprofile-520x571 ARI SAARELAINEN

Viestintäkonsultti
ari@netprofile.fi
+358 40 513 8605

Savola_Pauliina_017_neliö_220x220 PAULIINA SAVOLA

Projektipäällikkö
pauliinas@netprofile.fi
+358 40 747 6527

Svard_Joni_001_final JONI SVÄRD

Viestintäkonsultti
joni@netprofile.fi
+358 50 54 73 258

Marja_Sankiaho MARJA SÄNKIAHO

Visuaalinen suunnittelija
marja@netprofile.fi
+358 50 514 8435

IdaVehnamaki-1 IDA VEHNÄMÄKI

Projektipäällikkö
ida@netprofile.fi
+358 40 827 8309

Judit_007-1 JUDIT VIKMAN

Projektipäällikkö
judit@netprofile.fi
+358 44 901 6904

Vaananen_Sofia_440x440-1 SOFIA VÄÄNÄNEN

Projektikoordinaattori
sofia@netprofile.fi
+358 50 401 7242

 

Netprofile Finland Oy

info@netprofile.fi

+(358) 40 572 1120

Y-tunnus 2821461-7

Käyntiosoite:
Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Sähköinen laskutus

Verkkolaskuosoite: 003728214617
Operaattori: Maventa
Operaattoritunnus: 003721291126